KONST / Skulptur & konsthantverk / Väggskulptur 12213035

nr 1221 3035

Väggskulptur

Birgitta Stenberg, Signerad 2007, lergods, 26x28

Kondition: nagg

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 3 december 2018
kl 20:01:29

Lergods